Marketing Internetowy – Pozycjonowanie i Google Adwords

Konsultacje marketingowe

W promocji każdej firmy bardzo ważne jest, aby Twoja marka lub produkt był widoczny w internecie. Powiemy Ci od czego zacząć, by zaplanować skuteczną kampanię promocyjną dla Twojej firmy w wielu kanał dotarcia do klienta.

E-marketing ogólnie

Zakładanie biznesu w sieci, strona internetowa, metody promocji, opracowanie strategii, optymalizacja kampanii, mierzenie skuteczności działań.

Pozycjonowanie

Dowiedz się czy Twoja strona firmowa jest odpowiednio przygotowana pod działania SEO. Wspólnie przeanalizujemy Twoja stronę www pod katem pozycjonowania.

Skuteczna promocja w internecie

Dowiesz się jakie wybrać narzędzia i metody promocji online z nastawieniem na maksymalne wykorzystanie środków marketingowych i uzyskanie jak największego zwrotu z inwestycji.

Google Analytics

Dowiedz się jak zaimplementować darmowy system statystyk na stronie oraz mierzyć skuteczność działań internetowych.

Adwords

Dowiedz się jak usprawnić kampanie Adwords – optymalizacja konwersji, optymalizacja pod wybrany cel, obniżenie ceny za klik.

Ecommerce - sklep internetowy

Jak uruchomić sklep internetowy?
Porozmawiamy o wyborze odpowiedniego sklepu internetowego dla Twojej firmy. Poruszymy tematy prawne oraz księgowe dotyczące prowadzanie działalności handlowej lub usług w internecie.

Dlaczego konsultacje e-marketingowe to dobry pomysł?

Jeśli zakładasz firmę lub ją posiadasz  i planujesz działania promocyjne w internecie to zdobycie odpowiedniej wiedzy w tym zakresie jest dobrym pomysłem.
Dlaczego?
Internet to dzisiaj podstawowe źródło poszukiwania informacji o produktach i usługach. To niezwykle efektywne narzędzie, idealne do tego, aby zdobywać nowych klientów i zwiększać sprzedaż. Świat marketingu online kryje w sobie nieograniczone możliwości. Trzeba je tylko poznać i … zacząć stosować.
Aktualnie konkurencja w internecie jest już bardzo duża i nie wystarczy jedynie założenie strony internetowej/sklepu internetowego. To dopiero początek „przygody”. Aby zacząć zarabiać trzeba sprawić, aby internauci dowiedzieli się o naszej stronie (strona powinna być łatwo dostępna w sieci), sprowadzić ich na stronę (nakłonić do odwiedzenia witryny) i przekształcić w klientów (sprawić, aby z odwiedzających stali się kupującymi) .

Trzeba więc wypracować indywidualną strategię biznesowo-marketingową, która będzie skuteczna i sprawi, że biznes w sieci przyniesie oczekiwane dochody.
Cały czas jednak przedsiębiorstwa mają problem z właściwym wykorzystaniem internetu do działań marketingowo-sprzedażowych i często błądzą próbując różnych technik i wybierając niewłaściwe narzędzia i strategie. Czasem nie posiadają też odpowiedniego know-how, aby prowadzić skuteczne działania przynoszące zwrot z inwestycji.

Pozwól nam wskazać Tobie/Twojej firmie jak wykorzystać potencjał marketingowy internetu!

What I do

  • Pozycjonowanie, SEO
  • Konfigurowanie reklam Adwords
  • Content marketing
  • Email marketing
  • Marketing Make Money

Skontaktuj się ze mną, aby doprecyzować potrzeby i omówić warunki współpracy